Content Image

۱۰ Tips for buying new dream house – sticky

If you are looking to shift to a new house or want to renovate your existing one, the first thing you will need to think about is the painting. While it may be tempting to hire a professional to do it if you have never painted before, it will cost you a lot of money. Painting your own house allows you to experiment with something new and will help you save thousands of dollars.

ادامه مطلب

۱۰ نکته برای خرید خانه رویایی جدید – سنجاق شده

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

ادامه مطلب

مدیر موسسه تصویر شهر: جشنواره فیلم فجر را می‌توان با ۲۰ درصد ظرفیت سینماها برگزار کرد

در کشور ما پنج هزار نفر مستقیماً در حوزه پخش و اکران سینماها فعالیت دارند و شیوع ویروس کرونا سینماها را به نابودی کشانده و خانواده این صنف را دچار بحران کرده است.
Source: عصر ایران

حسرت تمام نشدنی رادوشوویچ در آسیا (عکس)

در شرایطی که رادوشوویچ تصور می‌کرد که در لیگ قهرمانان آسیا باز خواهد کرد اما این اتفاق رخ نداد تا او در این فصل رقابت های آسیایی هم فرصتی برای نمایش توانایی هایش پیدا نکند.
Source: ورزش

شناسایی ۴۱۲ میلیون حمله بدافزاری به کشور

در حوزه فعالیت‌های پیشگیرانه نیز این مرکز وظیفه دارد تا به ارائه هشدارها، اعلانات، مخاطرات و ضعف‌های سامانه‌ها در سطح ملی و انتشار بسته‌های راهنما برای مقاوم‌سازی سامانه‌ها بپردازد.
Source: عصر ایران

روانشناس فرانسوی/ زیدان محبت می‌خواهد و نمی‌تواند با بی‌مهری کار کند

روان‌شناس فرانسوی که کتابی درباره زین‌الدین زیدان به نگارش درآورده می‌گوید او نمی‌تواند بی‌مهری اطرافیانش و از دست دادن محبت آنها را تحمل کند.
Source: ورزش

آرایشگا‌ه‌های زنانه از پرتخلف‌ترین اصناف در کرونا (فیلم)

معاون کل وزیر بهداشت: آرایشگا‌ه‌های زنانه از پرتخلف‌ترین اصناف هستند. نمی‌شود به عده‌ای بگوییم حتی پدر و مادرتان را نبینید از آن طرف برخی عمل زیبایی انجام دهند.
Source: عصر ایران

بحرین مجوز استفاده از واکسن فایزر را صادر کرد

بر اساس مطالعه انجام شده از سوی اداره ملی تنظیم مشاغل و خدمات بهداشتی و کمیته واکسیناسیون وزارت بهداشت بحرین، با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت فایزر در مورد نتایج حاصل از نظر ایمنی و اثربخشی واکسن استفاده از آن در این کشور تصویب شده است.
Source: عصر ایران